Weten wat erin zit:
CarrieresSollicitatiepersoneelszaken

Maak kennis met de afdeling personeelszaken

Petra Lichtschlag

HR Director
p.lichtschlag@gba-group.de
Tel. +49 40 79 71 72 – 186

Alke Wenke

HR Generalist
a.wenke@gba-group.de
Tel. +49 40 79 71 72 – 275

Anna-Rebekka Depner

HR Business Partner
a.depner@gba-group.de
Tel. +49 40 79 71 72 – 561

Terug voor u vanaf 01.04.2022

Birgit Schiche

HR Business Partner Learning & Development
b.schiche@gba-group.de
Tel. +49 40 79 71 72 – 126

Merle Frehse

HR-Specialist Recruitment
m.frehse@gba-group.de
Tel. +49 40 79 71 72 – 127

Michelle Wolf

HR Business Partner
m.wolf@gba-group.de
Tel. +49 40 79 71 72 – 119

Dajana Warnke

Teamassist HR
d.warnke@gba-group.de
Tel. +49 40 79 71 72 – 230

Werken bij de GBA Group

Hoge eisen aan competentie, teamspirit en betrokkenheid zijn kenmerkend voor het werk bij de GBA Group, evenals onze inzet voor onze medewerkers en klanten.

Meer

Uw weg naar de GBA Group

Hier kunt u zien op welke niet-bureaucratische wijze u contact met ons kunt opnemen en wie uw contactpersonen zijn. Wij geven u bovendien sollicitatietips en informatie over stages.

Bedrijfscultuur

Wij streven naar een dynamische samenwerking, een open uitwisseling van ideeën, communicatie op basis van vertrouwen. Wij willen ons als team samen verder ontwikkelen.

© 2022 GBA Group

Volg ons

  • linkedIn GBA Group
  • xing
  • gba youtube
  • gba Instagram
ContactPrivacy Juridische informatie Algemene voorwaardenColofon
Telefoon Telefoon